Główna » Mapa strony

Mapa strony

autor Ewa

Szalenie nam miło że tu jesteś!
Pozwól oprowadzić się po naszych salonach ;)

Oto przewodnik z poruszania się po blogu

Chcesz wiedzieć od czego wszystko się zaczęło? Zajrzyj do wpisu: Jak powstało gonimyslonce.pl?

Opisane kraje 

Posegregowane są w kafelkach z kontynentami. Pięć z nich (te odwiedzone) są aktywne i po rozwinięciu, pokazuje się lista państw, które zawarte są we wpisach. Dwa kontynenty wciąż na nas czekają, więc kafelki występują w symbolicznym uśpieniu.

Mapa bloga Gonimyslonce | kontynenty

Ostatnia kafelka, to celowo dodany – nasz ósmy kontynent. Czyli wpisy, które nie kwalifikowały się w istniejące miejsca na Ziemi, dlatego [gdzieś w naszych głowach] powstał kontynent pomocniczy na tematy około-podróżnicze.


Mapa naszych podróży | górne menu

Jeśli wolisz szukać miejsc na mapie, to klikasz w górnym menu na mapa podróży i masz okazję sprawdzić się ze znajomości świata od strony kartograficznej. Zaryzykujesz? Wystarczy kliknąć w wybrany obszar (aktywne tylko te opisane).

Mapa bloga Gonimyslonce | mapa podróży


Dział podróżniczo-kulturalny 

Gonimy kulturę, to zestaw postów, w których można poczytać o muzyce, kulturze, spektaklach i innych wydarzeniach artystycznych z naszych podróży. Zaczęło się nieśmiało, ale gdy okazało się, że spora grupa czytelników najchętniej zagląda właśnie do tych postów, to postanowiliśmy ją rozwinąć. To najpiękniejsza forma poznawania świata /a dla Ewy, ulubiona forma pisania:)/. Znajduje się bezpośrednio pod głównym postem, niemal na początku.

Mapa bloga Gonimyslonce | Kultura


Tematy | górne menu

W zakładce tematy są trzy grupy postów. Dwie z nich, wspomniane zostały powyżej.
Kolejną, jest zbiór wpisów z naszej pamiętnej podróży dokoła świata. To od niej zaczęliśmy pisanie bloga. Wpisy są raczej opisowo-przygodowe, z opiniami dotyczącymi odwiedzanych miejsc, ale niewielką ilością informacji praktycznych. /No niestety, nie od początku wiedzieliśmy, że tylu czytelników tutaj trafi, więc pisząc pod naszych bliskich zamieszczaliśmy to, na co oni czekali./

Mapa bloga Gonimyslonce | tematy


Dolna część strony głównej

Pod tekstem o nas jest zawsze kilka najświeższych postów.
Jeśli chcesz zobaczyć więcej, kliknij po prawej stronie w pokaż wszystkie. Na kolejnych stronach wyświetlą się tam – w chronologicznej kolejności – wpisy: od ostatniego, do pierwszego /kiedy to wyruszaliśmy z Warszawy w podróż, która zmieniła nasze życie/. 

Mapa bloga Gonimyslonce | wszystkie posty


Wyszukiwarka | górne menu

Najszybszą i prostą w obsłudze opcją do wyszukiwania postów oraz informacji na blogu, jest prostokąt z hasłem szukaj. Wystarczy wpisać słowo /miejsce, tytuł, kraj lub wydarzenie/ w jasne pole (zawsze u góry strony) i zatwierdzić, klikając lupę.  Miłego buszowania po blogu!

Mapa bloga Gonimyslonce | wyszukiwarka


Aha, wiesz o tym, że klikając w logo bloga (lewy górny róg, na „ceglanym” pasku) zawsze wrócisz do strony głównej? Ten super-wygodny trik działa nie tylko na GonimySlonce.pl! ;) 


Kończąc dodamy, że nie urodziliśmy się z plecakami na plecach i wiedzą absolutną – wciąż się uczymy. Jeśli więc masz jakieś uwagi, sugestie, czy dodatkowe pytania – śmiało – napisz do nas! :)

Podoba Ci się nasz blog?
Myślisz, że moglibyśmy stworzyć wspólnie coś ciekawego?
Zajrzyj do zakładki współpraca.

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Zamknij, akceptuję Zapoznaj się z polityką prywatności i plików cookies.