Główna » Regulamin konkursu | Książka: „Podmiejskim do Indian”

Regulamin konkursu | Książka: „Podmiejskim do Indian”

autor Ewa

REGULAMIN

ORGANIZATOR
Organizatorem konkursu jest blog GonimySlonce.pl reprezentowany przez Ewę Wilczyńską-Saj i Romka Saj

NAGRODY
Nagrodami w konkursie są trzy książki „Podmiejskim do Indian. Reportaże z Meksyku” oraz pocztówki od autora książki (z najbliższej podróży do Meksyku). Pocztówki są bonusem przeznaczonym tylko dla zwycięzców, którzy subskrybują newsletter GonimySlonce.pl

Zwycięzców będzie trzech i na każdego z nich przypadnie jedna książka oraz ewentualna pocztówka (bonus dla subskrybentów).

ZADANIE KONKURSOWE
Zadaniem konkursowym jest odpowiedź na pytanie: „dlaczego to właśnie Ty powinnaś/powinieneś dostać od nas tę książkę?„. Odpowiedzi należy przesyłać na mail: kontakt@gonimyslonce.pl do 6.12.2018 roku, do godziny 12:00 w południe. Odpowiedzi przesłane po tym czasie, nie będą brane po uwagę.

W konkursie może wziąć udział każdy, udzielając jednorazowej odpowiedzi i podając swoje prawdziwe dane. Poprzez wzięcie udziału w konkursie, uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych na potrzeby konkursu, ale nie zostaną one upublicznione (poza imieniem).

ZASADY ROZSTRZYGANIA KONKURSU
Zwycięskie odpowiedzi zostaną wytypowane przez trzy osoby: autora książki – Piotra Grzegorza Michalika oraz autorów bloga – Ewę Wilczyńską-Saj i Romka Saj. Każda z tych osób – bez wcześniejszej konsultacji – wybierze trzy najciekawsze odpowiedzi, przyznając im odpowiednio: 3,2 i 1 punkt. Następnie punkty zostaną zsumowane i zwyciężą osoby z największa ilością punków.

TERMIN ROZSTRZYGNIĘCIA
Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w dniu 6.12.2018 o godzinie 18:00. Wyniki wraz ze zwycięskimi odpowiedziami upublicznione zostaną pod wpisem recenzującym omawianą książkę.

Zwycięskie odpowiedzi opatrzone zostaną tylko imieniem, chyba, że nagrodzona osoba życzy sobie inaczej.

PRZEKAZANIE NAGRODY
Nagroda w postaci książki przesłana zostanie po przekazaniu przez zwycięzcę adresu korespondencyjnego, który zobowiązuje się podać go (mailowo) najpóźniej do 31.12.2018 roku. W przypadku nie podania adresu do korespondencji w tym terminie, nagroda zostanie anulowana.

Przesłanie nagrody książkowej nastąpi na adres, znajdujący się na terenie Polski.
Pocztówka (dla subskrybentów newslettera) przesłana zostanie w późniejszym terminie, podczas najbliższej podróży autora – Piotra Grzegorza Michalika – do Meksyku.

Aby otrzymać pocztówkę, należy zapisać się do newslettera (z tym samym adresem mailowym, co konkursowy) najpóźniej do 6.12.2018, do godz. 12:00 w południe. W późniejszym terminie również można się zapisać, jednak nie łączy się to już z bonusem do nagrody książkowej.  Subskrypcja newslettera wiąże się za to z innymi korzyściami subskrybenta, dostępnymi w późniejszym terminie.


Zapisz się! Nic nie tracisz, a wiele możesz zyskać.
I zawsze możesz zrezygnować, więc daj nam szansę! ;)

   

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Zamknij, akceptuję Zapoznaj się z polityką prywatności i plików cookies.